27 липня 2017, четвер

Кишеньковий годинник Черчілля пішов з молотка за 670 тисяч євро

Кишеньковий годинник колишнього прем'єр-міністра Великобританії Уїнстона Черчилля пішов з молотка за суму, яка у вісім разів перевищує очікувану вартість
Аксесуар виконаний із золота і який є символом перемоги у Другій світовій війні, був проданий на аукціоні sotheby's в Лондоні за 670 тисяч євро, передає Business Standard. Кишеньковий годинник був подарований прем'єр-міністру, а також лідерам союзницьких країн США, Франції, СРСР і Великобританії від видних громадян Швейцарії після перемоги у
коментувати
Аксесуар був проданий на аукціоні Sotheby's
© sotheby's

Аксесуар був проданий на аукціоні Sotheby's

Кишеньковий годинник колишнього прем'єр-міністра Великобританії Уїнстона Черчилля пішов з молотка за суму, яка у вісім разів перевищує очікувану вартість.

Аксесуар виконаний із золота і який є символом перемоги у Другій світовій війні, був проданий на аукціоні sotheby's в Лондоні за 670 тисяч євро, передає Business Standard.

Кишеньковий годинник був подарований прем'єр-міністру, а також лідерам союзницьких країн США, Франції, СРСР і Великобританії від видних громадян Швейцарії після перемоги у Другій світовій війні.

Аукціонний дім Sotheby's зазначив, що торги були приурочені до 70-річної річниці завершення Другої світової війни, а також до 50-річної річниці смерті Вінстона Черчілля.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: