23 серпня 2017, середа

Чоловіки бояться розумних жінок - вчені

коментувати
Чоловіки уникають побачень з розумними жінками
© Mikhail Chekmezov/flickr

Чоловіки уникають побачень з розумними жінками

Нове дослідження, проведене англійськими вченими, говорить про те, що чоловіки не бажають зустрічатися з жінками розумнішими за них.

Дослідження складалося з двох частин, повідомляє New York Post. На початку експерименту вчені попросили більше 100 чоловіків уявити, що жінка перевершує їх у знаннях і вказати, скільки, на їхню думку, існує шансів на те, що вони могли б почати будувати серйозні стосунки.

Результати показали, що чоловіки проявляють інтерес до розумним представниць прекрасної статі і високо оцінюють шанси на побудову серйозних стосунків з ними. Крім того, респонденти зазначили, що при виборі партнерки вони орієнтуються на її інтелект.

У другій частині чоловікам запропонували зустрітися з розумними жінками. Після зустрічі учасники експерименту несподівано оцінили розумних жінок, як менш привабливих, а також відмовилися обмінюватися з ними контактами і запрошувати на побачення.

В раніше проведеному дослідженні вивчали чоловіків на швидкісних побаченнях. У результаті вчені виявили, що представників сильної статі не приваблює інтелект або амбіції жінки, якщо вони вище, ніж у чоловіка. Вчені відзначають, що до зустрічі з такими жінками чоловіки виявляли до них великий інтерес, однак після реальної зустрічі вони, навпаки, уникали спілкування з ними.

«Головна причина - це зачеплене почуття власної гідності», - розповідає психолог Лора Парк. Вона радить таким чоловікам працювати над своєю самооцінкою і зосередитися на своїх позитивних якостях.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: