22 серпня 2017, вівторок

Відкриття Гогольfest 2015. Мистецтво війни любові миру та ще трошки війни

коментувати
Музично-театральний проект Мистецтво війни
Фото: Марія Кабацій / НВ

Музично-театральний проект Мистецтво війни

У четвер, 17 вересня, на київській ВДНГ перфомансом Мистецтво війни любові миру офіційно відкрився восьмий міжнародний мультидисциплінарний марафон сучасного мистецтва Гогольfest 2015. В цей же час в павільйонах завершували останні приготування: щось довішували, прикручували і домальовували, паралельно спілкуючись з першими гостями фестивалю.

Традиційно тих, хто прийшов на фестиваль, зустрічав гігантський символ - голова Гоголя, який аж до останніх хвилин офіційного старту в яскраві кольори розмальовували солістки групи Дах Дотерс.

Перформанс-відкриття Мистецтво війни любові миру, поставлений організатором фестивалю Владом Троїцьким, пройшов на головній площі перед павільйоном №1. На змонтованій спеціально для відкриття сцені музичну частину вистави виконував Національний ансамбль солістів Київська камерата. Біля монументальних колон першого павільйону були встановлені дзвони різних розмірів, яким відводилася роль не акомпанементу, а цілий сольний фрагмент перфомансу.

Оркестрову музику супроводжувала світлова проекція, що перетворювала будівлю головного павільйону то на три гігантські екрани, на яких транслювалися обличя музикантів, то на античний будинок, а то й узагалі на транслятор потоку образів і графіки.

За візуальну складову відповідали київські Tenpoint Vjs, що спеціалізуються на живих відео-перфомансах та інтерактивному цифровому мистецтві.


ВІДЕО


Також у день відкриття гостям фесту випало оцінити ще одне творіння Троїцького у співавторстві з піаністом Олексієм Ботвіновим - музично-театральний проект Мистецтво війни. Вистава пройшла на великій сцені павільйону №9 і зібрала величезну чергу з охочих подивитися на сучасну інтерпретацію однойменного військового трактату Сунь Цзи.

На розділеній надвоє багаторівневою та багатоплановій сцені розмістилися камерний ансамбль Артехатта під керівництвом Мирослави Которович, а також актори театру ДАХ і танцівниці студії танцю Totem Dance.

Музично-пластичні епізоди вистави перемежовували витяги з трактату про мистецтво ведення бою і мистецтво перемагати, що сьогодні набув особливого значення.

Події на сцені, що втілювалися виключно актрисами-жінками, супроводжував візуальний ряд різних армій, солдатів і руйнувань.


ВІДЕО


Крім того, в день відкриття відбулися перші концерти на підземній музичній сцені у павільйоні №42, запрацював павільйон fashion-арту, де показали модний перфоманс Романа Мідного, а також альтернативна музична сцена в павільйоні №19, на якій відзвучав очікуваний багатьма музично-поетичний перфоманс Рамаяна. Діалоги про вічне.Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: