11 грудня 2017, понеділок

Гогольfest 2015: Мистецтво війни. Мистецтво любові. Мистецтво миру

коментувати
Гогольfest 2015: Мистецтво війни. Мистецтво любові. Мистецтво миру

8-ий міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest відбудеться з 17 по 27 вересня 2015 року. Вперше - на території національного експоцентру України - ВДНГ.

Головний меседж цьогорічного фестивалю за словами його ідеолога та засновника Влада Троїцького - Дегустуй завтра вже сьогодні.

Фестивальні події впродовж 11 днів відбуватимуться на 14 локаціях експоцентру. Традиційно Гогольfest представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма. На багатьох із вказаних напрямків близько місяця до початку
фестивалю працюватимуть резиденції.


Офіційний віжуал Гогольfest розроблений #Braty Graphiс Design.
Офіційний віжуал Гогольfest розроблений #Braty Graphiс Design


Серед цьогорічних країн-учасниць, представники яких відвідають фестиваль, окрім України вже підтвердили свою участь: Іспанія, Ізраїль, Швейцарія, Нідерланди, Польща, Росія, Франція, Литва, Німеччина, Великобританія, Казахстан, Канада, Австрія, Швеція, Білорусь, Норвегія, Італія, США, Угорщина та Ірландія.

Стисло про головне

У перший день фестивалю, 17 вересня, о 20:00 на головній площі експоцентру відбудеться шоу-відкриття – відео-музична композиція, синтез електронної музики, відео-маппінгу та еквілібристичних елементів у жанрі нового цирку.

У центральному 1 павільйоні глядачі матимуть змогу побачити фрагмент з нової постановки їзраїльських танцівників Ереза та Ліо Зоа (Batsheva Dance Company) під назвою Богиня грає в кості - виставу про людину та її відносини з такими матеріями як час, доля та духовність. Повна версія хореографічного перформансу за участі українських танцівників буде представлена на головній сцені фестивалю 26 вересня.

Спеціально до відкриття 8-го міжнародного фестивалю Гогольfest група Shanti People в колаборації з поетом Антоном Слєпаковим і Валерієм Горловим, а також цілою плеядою інших артистів, підготували перший в Україні музично-поетичний перформанс Рамаяна. Діалоги про вічне.

Під час відкриття для глядачів працюватиме арт-маркет Війна та Мир, а також павільйони, де буде представлена візуальна програма.

У програмі фестивалю близько півтисячі подій, серед яких - нарис з нової програми фрік-кабаре Dakh Daughters, аудіо-візуальна імпровізація від музичної агенції Вухо, а також копродукція фестивалю Odessa Classics та Гогольfest - київська прем'єра музично-театрального проекту Мистецтво війни, творцями якого є режисер Влад Троїцький та піаніст Олексій Ботвінов.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: