26 липня 2017, середа

Гогольfest 2015. День сьомий: Що й де дивитися

НВ обрало кращі заходи восьмого міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, що триває на ВДНГ, на середу, 23 вересня
The Air. Фото-танцювальний перформанс Публічна самотність. Режисери: Жорж та Ігор Даровський. Перший фільм-портрет про фотографа Марину Карпій. 15:00. Кінотеатр (6 павільйон) Показ програми міжнародного фестивалю відеоарта Inmediterraneum (imt). 15:00-17:00, 18:00-23:00. Візуальна програма (21 павільйон) Дім на сімох вітрах. Портрет Василя
коментувати
Вистава Carmen Funebre

Вистава Carmen Funebre

НВ обрало кращі заходи восьмого міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, що триває на ВДНГ, на середу, 23 вересня.

The Air. Фото-танцювальний перформанс Публічна самотність. Режисери: Жорж та Ігор Даровський. Перший фільм-портрет про фотографа Марину Карпій.

15:00. Кінотеатр (6 павільйон)


Показ програми міжнародного фестивалю відеоарта Inmediterraneum (imt).

15:00-17:00, 18:00-23:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Дім на сімох вітрах. Портрет Василя Махна. Нова стрічка кінорежисера Олександра Фразе-Фразенка працює на грані документалістики і арт-гаусу, її еклектичний сновидний метод затягує у свій в’язкий світ, де час має дивне обличчя. Фільм складається з читання віршів і наративних флешбеків, які зображають дивну картину часових обламків. Це складний портрет поета на тлі його екзистенційного дому.

18:00. Кінотеатр (6 павільйон)


Фотопроект Бестіарій. Майстер-клас з фотографії. Фотограф Ніна Синицька.

18:00. Еко-простір Берізки


Вечір Джаз Коктебель. Уже 8 років на Гогольfest «Джаз Коктебель презентує свою програму. У лайн-апі цьогорічного Дня Koktebel Jazz Festival - найяскравіші представники нової української музики! Три з п'яти заявлених колективів брали участь у фестивалі Джаз Коктебель-2015, що проводився у серпні в Затоці. Виконавці: Us, Sphingidae, Dakooka Live Band, LIGHT DREAMS, Sasha Fylonenko (Tape Flakes).

18:30. Альтернативна музична сцена (19 павільйон)


Дивовижний випадок. Вистава у жанрі драматичної клоунади за творами геніїв абсурду ХХ століття Данила Хармса та Олександра Введенського про життя, смерть і любові в масштабах комунальної кухні. Світова прем'єра останньої пісні, записаної Едуардом Хилем на вірші Д. Хармса. Одеський ТЮГ ім Н. Островского.

19:00. Театральна мала сцена (17 павільйон)


Антігона. Постановка Люсі Береловіч, за творами Софокла та Бертольда Брехта. Музика для хорів: Влад Троїцький, Dakh Daughters. Після майже місяця репетицій в одному з залів кіностудії ім. Довженко, десять українських акторів, серед яких відомі Dakh Daughters, і на додачу один французький актор, Тібо Лакруа, представили надзвичайну історію Антігони під творчим керівництвом Люсі Береловіч. Цей красивий й водночас потужний спектакль представляє алегоричний образ цілої країни.

19:00. DIYA (Кіностудія імені Довженка)


Публічна самотність. Візуально-танцювальний проект. Учасники: Флора Боровик, Оксана Олексейчук, Олег Гордієнко, Михайло та Олексій Лєбєдєви, Ольга Герке, Світлана Погасій, Ганна Чигріна, Ганна Сергієнко, Ірина Вішко.

19:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Some Men Must Die. Оригінальна ідея та втілення режисера Томаса Метлера (Thomas Mettler). У співпраці з акторами-танцюристами: Роберт Андерсон (Великобританія) - Руслан Баранов (Україна) - Джуліан Фоншен (Швейцарія) та інші. Деякі чоловіки повинні вмерти - зразок фізичного театру, в якому танцюристи й актори з Швейцарії та Англії стрічають танцюристів і акторів з України, щоб разом порозмислити над питаннями про роль Чоловіка і як трапляється, що декотрі чоловіки помирають, а деякі залишаються живими.

20:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)

Прохання залишатися на своїх місцях (Білорусь-Україна). Створений протягом 10 днів в лабораторному режимі спеціально для фестивалю Гогольfest, який цього року присвячений ідеям війни і миру. Учасники лабораторії від 11 до 30 років з різним руховим досвідом.

20:00. Хореографія (13 павільйон)


Пластична мультимедійна вистава Dvoe. Пластична мультимедійна вистава від TABOR production у супроводі експериментальної музики та авторської поезії білоруських артистів Aortha & Goron. Сюрреалістична вистава про кохання зсередини.

20:00. Fashion art (10 павільйон)


Вистава Carmen Funebre. Джерелом натхнення для створення вуличної вистави, була війна в Боснії, і інші етнічні конфлікти, по всьому світу, спалахи націоналізму та нетерпимості. У рамках підготовки до Кармен Funebre члени трупи зустріли біженців з колишньої Югославії, які розповіли про власні долі. Облікові записи біженців, втрачених родичів і будинків, дають натхнення акторам, коли вони працюють на різних сценах і створюють метафори, зображаючи універсальні теми про стан переміщених осіб. Вистава була представлена, в  більш ніж  50 країнах, по всьому світу.

21:00. Театральна велика сцена (17 павільйон)


Жадан та Собаки в космосі. Артисти обіцяють не тільки вже знайомий матеріал, але і нові треки, які тільки готуються для нового альбому.

21:00. D.O.T підземна сцена (42 павільйон)

Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: