23 серпня 2017, середа

Гогольfest 2015. День сьомий: Що й де дивитися

коментувати
Вистава Carmen Funebre

Вистава Carmen Funebre

НВ обрало кращі заходи восьмого міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, що триває на ВДНГ, на середу, 23 вересня.

The Air. Фото-танцювальний перформанс Публічна самотність. Режисери: Жорж та Ігор Даровський. Перший фільм-портрет про фотографа Марину Карпій.

15:00. Кінотеатр (6 павільйон)


Показ програми міжнародного фестивалю відеоарта Inmediterraneum (imt).

15:00-17:00, 18:00-23:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Дім на сімох вітрах. Портрет Василя Махна. Нова стрічка кінорежисера Олександра Фразе-Фразенка працює на грані документалістики і арт-гаусу, її еклектичний сновидний метод затягує у свій в’язкий світ, де час має дивне обличчя. Фільм складається з читання віршів і наративних флешбеків, які зображають дивну картину часових обламків. Це складний портрет поета на тлі його екзистенційного дому.

18:00. Кінотеатр (6 павільйон)


Фотопроект Бестіарій. Майстер-клас з фотографії. Фотограф Ніна Синицька.

18:00. Еко-простір Берізки


Вечір Джаз Коктебель. Уже 8 років на Гогольfest «Джаз Коктебель презентує свою програму. У лайн-апі цьогорічного Дня Koktebel Jazz Festival - найяскравіші представники нової української музики! Три з п'яти заявлених колективів брали участь у фестивалі Джаз Коктебель-2015, що проводився у серпні в Затоці. Виконавці: Us, Sphingidae, Dakooka Live Band, LIGHT DREAMS, Sasha Fylonenko (Tape Flakes).

18:30. Альтернативна музична сцена (19 павільйон)


Дивовижний випадок. Вистава у жанрі драматичної клоунади за творами геніїв абсурду ХХ століття Данила Хармса та Олександра Введенського про життя, смерть і любові в масштабах комунальної кухні. Світова прем'єра останньої пісні, записаної Едуардом Хилем на вірші Д. Хармса. Одеський ТЮГ ім Н. Островского.

19:00. Театральна мала сцена (17 павільйон)


Антігона. Постановка Люсі Береловіч, за творами Софокла та Бертольда Брехта. Музика для хорів: Влад Троїцький, Dakh Daughters. Після майже місяця репетицій в одному з залів кіностудії ім. Довженко, десять українських акторів, серед яких відомі Dakh Daughters, і на додачу один французький актор, Тібо Лакруа, представили надзвичайну історію Антігони під творчим керівництвом Люсі Береловіч. Цей красивий й водночас потужний спектакль представляє алегоричний образ цілої країни.

19:00. DIYA (Кіностудія імені Довженка)


Публічна самотність. Візуально-танцювальний проект. Учасники: Флора Боровик, Оксана Олексейчук, Олег Гордієнко, Михайло та Олексій Лєбєдєви, Ольга Герке, Світлана Погасій, Ганна Чигріна, Ганна Сергієнко, Ірина Вішко.

19:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Some Men Must Die. Оригінальна ідея та втілення режисера Томаса Метлера (Thomas Mettler). У співпраці з акторами-танцюристами: Роберт Андерсон (Великобританія) - Руслан Баранов (Україна) - Джуліан Фоншен (Швейцарія) та інші. Деякі чоловіки повинні вмерти - зразок фізичного театру, в якому танцюристи й актори з Швейцарії та Англії стрічають танцюристів і акторів з України, щоб разом порозмислити над питаннями про роль Чоловіка і як трапляється, що декотрі чоловіки помирають, а деякі залишаються живими.

20:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)

Прохання залишатися на своїх місцях (Білорусь-Україна). Створений протягом 10 днів в лабораторному режимі спеціально для фестивалю Гогольfest, який цього року присвячений ідеям війни і миру. Учасники лабораторії від 11 до 30 років з різним руховим досвідом.

20:00. Хореографія (13 павільйон)


Пластична мультимедійна вистава Dvoe. Пластична мультимедійна вистава від TABOR production у супроводі експериментальної музики та авторської поезії білоруських артистів Aortha & Goron. Сюрреалістична вистава про кохання зсередини.

20:00. Fashion art (10 павільйон)


Вистава Carmen Funebre. Джерелом натхнення для створення вуличної вистави, була війна в Боснії, і інші етнічні конфлікти, по всьому світу, спалахи націоналізму та нетерпимості. У рамках підготовки до Кармен Funebre члени трупи зустріли біженців з колишньої Югославії, які розповіли про власні долі. Облікові записи біженців, втрачених родичів і будинків, дають натхнення акторам, коли вони працюють на різних сценах і створюють метафори, зображаючи універсальні теми про стан переміщених осіб. Вистава була представлена, в  більш ніж  50 країнах, по всьому світу.

21:00. Театральна велика сцена (17 павільйон)


Жадан та Собаки в космосі. Артисти обіцяють не тільки вже знайомий матеріал, але і нові треки, які тільки готуються для нового альбому.

21:00. D.O.T підземна сцена (42 павільйон)

Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: