21 жовтня 2017, субота

Гогольfest 2015. День п’ятий: Що й де дивитися

коментувати
Понеділок готує нові прем'єри на фестивалі

Понеділок готує нові прем'єри на фестивалі

У понеділок, 21 вересня, продовжить свою роботу восьмий міжнародний мультидисциплінарний марафон сучасного мистецтва Гогольfest, що стартував на тому тижні. НВ зібрало кращі заходи сьогоднішнього дня.

Моїй сестрі 15 років. Фільм режисера Аарона Дугласа Джонстона, у якому знімались жителі штата Айова мексиканського походження без попереднього акторського досвіду, розповідає уявну історію життя однієї сім'ї у маленькому американському містечку.

14:00. DIYA (Кіностудія імені Довженка)


Gogolfotolab: Основи фотографії. Предметна зйомка. Схеми світла. Практикум.

15:00. Візуальна програма (21 павільйон)

Лекція Міфи в йозі. Інструктор Юлія Ярошенко, Українська федерація йоги.

16:30. Еко-простір Берізки


Gogolfotolab: Пінхол. Історія та сучасні світові тенденції. Виготовлення найпростішого паперового фотоапарата. Практикум. Частина 1. Лектор: фотограф Ігор Бельський.

17:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Отелло. Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм та режисер Світлана Бунзяк презентують мультимедійну виставу-інсталяцію за п'єсою Шекспіра. Некласичне трактування всесвітньовідомого твору, постановка, де герої вистави поміщені в експериментальний мультимедійний простір, в якому вони шукають відповіді на питання, що звучать у п'єсі.

18:00. Театральна мала сцена (17 павільйон)

Цикл майстер-класів з робототехніки та 3-D моделювання та друку.

18:00. DIYA (Кіностудія імені Довженка)


Мистецтво миру. Режисер Влад Троїцький. В проекті використовуються музичні твори Арнольда Шенберга та Франца Шуберта. Зокрема, глядачі почують струнний квартет №14 ре мінор, відомий як Смерть і дівчина у поєднанні з виступом артистів еквілібристичних елементів жанру нового цирку. Перформанс Мистецтво миру покажуть у двох частинах. У першій - з 19-00 до 20-00 - виступ Національного камерного ансамблю Київські солісти під керівництвом диригента Дмитра Яблонського. Друга частина - з 22-00 до 22-50 - опера Мистецтво миру.

19:00 та 22:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)


Вистава-концерт про Joy Division. Вистава про життя і творчість культової британської групи, легенду світового пост-панку Joy Division і її соліста Яна Кертіса. Вперше можна потрапити на театральну виставу, де можна танцювати і підспівувати, і одночасно на концерт. 10 документальних театральних епізодів життя Кертіса і музика Joy Division. Автор ідеї та режисер Ксенія Скакун, хореографія - Максим Думендяк, музична концепція та сценографія - Василь Скакун.

19:00. Альтернативна музична сцена (19 павільйон)


Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: