18 грудня 2017, понеділок

Гогольfest 2015. День другий: Що й де дивитися

коментувати
Для тих, хто пропустив учора виставу Троїцького Мистецтво війни, її знову повторять
Фото: Марія Кабацій / НВ

Для тих, хто пропустив учора виставу Троїцького Мистецтво війни, її знову повторять

У п'ятницю, 18 вересня, продовжить свою роботу міжнародний мультидисциплінарний марафон сучасного мистецтва Гогольfest, що стартував напередодні. НВ зібрало кращі заходи сьогоднішнього дня, на які ви ще можете встигнути.

Мистецтво війни. Мистецтво поезії. В рамках літературної програми фестивалю українські поетеси читатимуть уривки стародавнього трактату Сунь Цзи Мистецтво війни, а також власні вірші. Модератором читань виступить українська журналістка, ведуча, перекладач і літературознавець Ірина Славінська.

18:00. Літературний простір (38 павільйон)


Стежки Криму. Гостям Гогольfest 2015 покажуть фільм французького режисера Вінсента Муна, присвячений музичному дослідженню Криму. Це - портрет багатої та травмованою землі через її етнічну різноманітність. Поетична подорож в звуках і символах від татар до кримчаків.

18:00. Кінотеатр (6 павільйон)

Також на 18:00 можна встигнути на тематичну екскурсію по фестивалю під назвою Від радянської утопії до "утопії та антиутопії" Гогольfest. Організатори запрошують на надзвичайну прогулянку світами, де можна спостерігати різні Моделі Світогляду, Утопічного і Природного, Креативного і Неповторного, побачити вживу єдиний заповідник радянської утопії в Києві, законсервований у часі та просторі.

Місце початку екскурсії - інфоточка на вході на фестиваль.


Реконструкція. Проект авторства Зінаїди Ліхачової за участі струнного колективу Мирослави Которович Артехатта та Каті Chilly. Перфоманс складається з двох актів і відтворює знищення радянською владою пам'ятника монументального мистецтва, яскравого прикладу українського неомодернізма Стіни Пам'яті.

18:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)

Миколаївка. Документальний спектакль за участі школярів школи №3 міста Миколаївки Донецької області. Режисер Георг Жено й драматург Наталя Ворожбит зробили разом з дітьми 8-10 класів школи №3 виставу, де самі діти є авторами і виконавцями своїх відвертих, глибоких, талановитих монологів. У цьому спектаклі школярі є авторами й виконавцями власних текстів про досвід, здобутий під час військових дій в їхньому місті в липні 2014 року, про свою любов до рідного міста, перше кохання та свої думки і плани на майбутнє.

19:00. ЦСМ Дах


ID:D&G. Хореографічний спектакль від режисера-постановника Вілми Пітрінайте. Спектакль був номінований на Golden Stage Cross (Золотий сценічний хрест) в категорії танцювального мистецтва (2014).

20:00. Хореографічна сцена (13 павільйон)


Для тих, хто пропустив в день відкриття виставу Влада Троїцького Мистецтво війни за мотивами однойменного трактату Сунь Цзи, сьогодні відбудеться повторний показ. Симбіоз струнних, фортепіано та елементів пластики та театру тіней передають режисерське бачення вміння воювати.

20:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)


Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: