24 вересня 2017, неділя

Гогольfest 2015. День дев’ятий: Що й де дивитися

коментувати
Гогольfest 2015. День дев’ятий: Що й де дивитися
Фото: @gogolfest_org / Instagram

НВ обрало кращі заходи восьмого мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, що триватиме до 27 вересня на ВДНГ, на п’ятницю, 25 вересня.

Хореографічний проект Війна та мир очима дітей. Куратор Флора Боровик.

17:00. Дитячий простір (11 павільйон)


Нова парадигма: Території інтелектуальної свободи Україна - не Росія. Що далі?.. Український контекст на наступні 25 років: місія, перспективи, ризики. Спікери: Євген Магда, Оксана Мельничук, Андрій Куликов, Олександр Охрименко, Володимир Лупаций, Михайло Черенков

17:00. Лекторій (2 павільйон)


Презентація фестивалю малих форм сучасного танцю Totem Dance Sololfest.

18:00. Хореографія (13 павільйон)


Вечір гаражного року. Stepan i Meduza, Roll Models, Sinoptik, The Chikitas (Швейцарія).

18:30. Альтернативна музична сцена (19 павільйон)


Евріпід. Іфігенія в Тавриді. Наречена для терориста. Режисер - Дмитро Костюминський за допомогою Ігора Аронова. Технологічно-візуально-музично-драматична вистава, перший український театральний серіал за мотивами давньогрецьких трагедій Евріпіда. Епізод 1 Серія 1.

19:00. Diya (Кіностудія імені Довженка)


З життя вічних двигунів. Концерт-лекція Е.Саті, Ф.Гласс, І. Приходько розповідає та грає і розповідає Ігор Приходько.

19:00. Академічна музична сцена (3 павільйон)


Театр переселенця. Автори Георг Жено, Олексій Карачинський, Наталія Ворожбит. Протягом півтора року український драматург Наталія Ворожбит, німецький режисер Георг Жено і військовий психолог Олексій Карачинський працюють з людьми в Україні, яким через військових дій довелося покинути свої будинки в східній Україні. Мета роботи - художніми засобами, в даному випадку театру, опрацювати з переселенцями травми і виробити перспективи для майбутнього.

19:00. ЦСМ ДАХ

Дискусійна панель Сергій Параджанов - сновидіння xxi століття. Спогади про Параджанова - історії з життя, епізоди зі знімальних майданчиків, рефлексії, натхнення і провокація до творчості. Переосмислення кінофільмів, художніх робіт Параджанова. В рамках панелі відбудеться:

- демонстрація відео-архіву - спогади про Сергія Параджанова з кураторської колекції проекту "Сергій Параджанов - сновидіння XXI століття" (Грузія, Тбілісі +2015)

- демонстрація трейлера реалізованого проекту в Тбілісі.

- Open-Call для участі в проекті Вроцлав - Львів, 2 016.

19:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Концерт-перформанс Мистецтво любові. Частина I. Влад Троїцький, Національний камерний ансамбль Київські солісти (диригент Дмитро Яблонський), Майкл Гутман.

19:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)


Сучасний балет Священная весна. Автор ідеї та хореограф: Христина Шишкарьова. Музика: Ігор Стравінський. Сюжетна лінія заснована на житті вигаданого первісного племені, що живе мирно, обробляє землю і поклоняється сонцю. Ніщо не порушувало повсякденному житті племені, поки чужоземець, одержимий жагою влади і який користується незнанням представників племені, прийшов в поселення, нав'язуючи свої порядки, створюючи свої звичаї і насаджуючи придумані ним вірування. І лише одна тендітна дівчина протистоїть йому.

20:00. Хореографія (13 павільйон)


Вій 2.0. П'єса Вій популярного українського драматурга Наталі Ворожбит - це оригінальна авторська версія відомого сюжету містичної повісті Миколи Гоголя. Дія так само відбувається в Україні, але перенесена в наші дні: на Полтавщину на запрошення подруги у Фейсбуці приїздять двоє французьких студентів Лукас і Даміан, хлопці випадково виходять не на своїй зупинці і поринають в українську ніч з її новітніми "вурдалаками"...

20:30. Театральна велика сцена (17 павільйон)


Дегустаційний тізер Як я була алісою... Мистецтво любові. Глядачам буде представлено 6 різних історій, об’єднаних темами дитинства, дорослішання та любові. Основа перформансу складається з текстів із Пісні над піснями Старого заповіту, Аліси в країні чудес Льюїса Керрола та етнічної пісні Ходи-ходи, наша панночка, а також особистих історій дівчат з Dakh Daughters.

22:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)


Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ

 

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: