18 жовтня 2017, середа

Гогольfest 2015. День шостий: Що й де дивитися

коментувати
Гогольfest 2015. День шостий: Що й де дивитися
Фото: @marja_ivanovna / Instagram

НВ обрало кращі заходи восьмого міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest на вівторок, 22 вересня.

Gogolfotolab: Основи фотографії. Портрет. Комунікація з моделлю. Схеми світла. Практикум

15:30. Візуальна програма (21 павільйон)


Gogolfotolab: Пінхол. Історія та сучасні світові тенденції. Виготовлення найпростішого паперового фотоапарата. Фотопленер. Частина 2. Лектор: фотограф Ігор Бельський.

16:00. Візуальна програма (21 павільйон)


Docudays UA: Показ-презентація The Guardian Pitch в Україні. The Guardian прямує в Україну: конкурс документальних проектів від культового британського видання. Показ - презентація.

16:30. Кінотеатр (6 павільйон)


Українське #лядство. Театральний тизер до майбутньої повномасштабної вистави. За словами авторів, сама пьеса є майже документально-гротескно-абсурдиським рентгеном нашого  сьогоднішнього божевілля. Цинічне коло депутатів-збочинців та політиттехнологів, на чолі з архитипічним олігархом мають на меті захопити владу. Для розробки нової технології  вони запрошують людей, де за великі гроші вони мають прийняти участь у експерименті, вони мають відповідати тільки відверто і щиро.

18:00. Театральна мала сцена (17 павільйон)


Сольний концерт Христини Соловій. Електронний концерт гуцульської культури від Gutzul Magik Foundation. Презентація дебютного альбому Христини Соловій Жива вода. До альбому увійшли 12 композицій. Десять пісень альбому - українські народні пісні в сучасній обробці, а дві інших є авторськими піснями Христини, одна з яких вже добре відома Тримай, а прем'єра другої - Синя пісня відбудеться саме на сцені Гогольfest'у.

Продовжить вечір оригінальна формація Gutzul Magik Foundation - співзвуччя урбаністичного та електронного з глибинним гірським, це дует двох талановитих осіб з двох різних країни - України та Росії. Олег Гнатів, продюсер і творчий батько франківського гурту Perkalaba і московський індустріальний шаман - Прохор Алексєєв, замішані в різних колабораціях. На Гогольfest вони представлять свою нову програму до свого повноформатником Molfar, що по-гуцульськи означає "маг".

18:30. Альтернативна музична сцена (19 павільйон)


Антігона. Постановка Люсі Береловіч, за творами Софокла та Бертольда Брехта. Музика для хорів: Влад Троїцький, Dakh Daughters. Після майже місяця репетицій в одному з залів кіностудії ім. Довженко, десять українських акторів, серед яких відомі Dakh Daughters, і на додачу один французький актор, Тібо Лакруа, представили надзвичайну історію Антігони під творчим керівництвом Люсі Береловіч. Цей красивий й водночас потужний спектакль представляє алегоричний образ цілої країни.

19:00. DIYA (Кіностудія імені Довженка)


Підпілля. Інтерактивний спектакль Олега Ліпцина. Виконавиця - Анна Любарська.

19:00. Дім освіти та культури Майстер клас


R+J. R+J – ініціали героїв нового часу Роми та Юлії. Він зі Львова, вона з Донецька. Львівський режисер Сашко Брама здійснив спробу розповісти в театрі про те, що відбулося з усіма нами зими 2014року і про те, що відбувається з нами й досі… Вистава створена на межі пошуків між театром, музикою та відео-артом. Ця історія є ремейком найтрагічнішої п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта»… Давня війна родів Монтеккі й Капулетті трансформується у неприязнь Сходу і Заходу України. В «R+J» цей конфлікт спирається на багатолітні міфи, гучні заяви політиків, облудливі теленовини, агресивну антиукраїнську пропаганду. Багато жертв, ще більше образ та страхів. Рома та Юлія зустрічають у Києві під час Революції Гідності.

20:00. Театральна велика сцена (17 павільйон)


Театр просто неба: Вистава Лисий лев. Вистава - легка іронія над деякими недоліками, слабкостями і страхами людини. Смішна, невимушена, і трохи сентиментальна історія, про Льва містера Гронга, який, втративши гриву, втратив сенс життя. І тоді його осяйнула «божественна» думка, що залишитися таким, яким він є, не так і погано. А головне, що в житті є речі і важливіше, наприклад любов.

20:00. Еко-простір Берізки


Коридор. Вистава від Юрія Пристаєцького.

20:00. Хореографія (13 павільйон)

Ухо.avi музична імпровізація сет 2. У другому сеті проекту .AVI - дерегована імпровізація. Концерт Українського імпровізаційного оркестру - зручний спосіб одразу ж почути майже всіх ключових українських виконавців, зайнятих жанром вільної імпровізації і аванджаза. До складу оркестру, котрий виріс з експериментального проекту Supremus гітариста і композитора Дмитро Радзецького, входять Назгуль Шукаєва, Сергій Охрімчук, Марк Токар, Алік Фантаєв, Юрій Зморович, Юрій Яремчук - і ще два десятки відомих музикантів. Візуальною імпровізацією в цьому сеті займаються художниці Катя Лібкінд і Ольга Гайдаш.

21:00. Вулична театральна (9 павільйон)

Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: