11 грудня 2017, понеділок

Гогольfest 2015. День четвертий: Що й де дивитися

коментувати
На фестивалі покажуть збірку британських і американських агітаційних мультфільмів 1940-1950-х років

На фестивалі покажуть збірку британських і американських агітаційних мультфільмів 1940-1950-х років

НВ обрало кращі заходи восьмого міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest на неділю, 20 вересня.

Фестиваль Children Kinofest. Фестиваль мистецтва кіно для дітей і підлітків представляє спеціальну програму: добірку фільмів легендарного режисера Жоржа Мельєса й сучасні римейки його стрічок, зняті юними учасниками конкурсу Зніми, як Мельєс.

12:00. Кінотеатр (6 павільйон)

 

Шоукейс сучасного танцю. Zelyonka Fest представляє програму виступів молодих хореографів України та Білорусі.

15:00. Хореографія (13 павільйон)

 

Уроки Delicate: незручність культури. Кен Хе з Південної Кореї проведе перфоманс за участі глядачів.

13:00. Візуальна програма (21 павільйон)

 

Прем'єра фільму Ніс від кіношколи Гогольfest 2015. Найбільш фантасмагоричні оповідання, загадка класичної літератури Ніс в інтерпретації маленьких, але талановитих режисерів, акторів, операторів кіношколи Гогольfest-15.

13:30. Кінотеатр (6 павільйон)

 

Gogolfotolab: Основи фотографії. Природне і студійне світло. Постійне та імпульсне світло. Практикум. Лектори: фотографи Валерія Мезенцева і Михайло Горбачов.

15:00. Візуальна програма (21 павільйон)

 

Ефемерна пропаганда. Збірка британських і американських агітаційних мультфільмів 1940-1950-х років. Їх замовниками були урядові й комерційні структури, які в такий спосіб поширювали ідеї соціального страхування, нагадували про безпеку дорожнього руху й застерігали від комуністичної загрози. Спеціальний проект 86 і Національного Центру Олександра Довженка.

15:00. Кінотеатр (6 павільйон)

 

В хащі. Акутагава. Театральна група Правда/Перспектива і режисер Євген Лапін представлять виставу про інтерпретацію реальності. "Сучасна війна - не за владу і не за ресурси. Вона за інтерпретацію реальності. Одні воюють за право мати власну інтерпретацію реальності, інші - щоб першим цього не дозволити. Але чи є в цьому сенс? Адже будь-яка інтерпретація - ілюзія... Як втім, може, і сама реальність".

16:00. Театральна велика сцена (17 павільйон)

 

Добровольці божої чоті. Цей фільм - історія створення нової української армії. Повсталий народ скинув злочинний уряд і вигнав васалів Російської Імперії. Розлючений колонізатор кидає на Україну свої війська і захоплює частину території. Президент України підписує угоду про перемир'я і лінії розмежування сторін. Режисери: Леонід Кантер, Іван Ясній.

16:30. Кінотеатр (6 павільйон)

 

Граємо Хармса. Театральна група Правда/Перспектива і режисер Євген Лапін покажуть ще одну роботу. "Хармс - це прояв того, що ніколи реальність не відповідає самій собі. І пережити це можна тільки з захопленням сміючись їй в обличчя".

16:45. Театральна велика сцена (17 павільйон)

 

Велоекскурсія Легенди і факти ВДНГ. Екскурсовод DreamKyiv на ходу розповість невідомі факти про радянський виставковий комплекс Києва.

18:30. Еко-простір Берізки

 

Під електричними хмарами. Дія стрічки відбувається в 2017 році. Світ перебуває в очікуванні війни. Герої фільму живуть абсолютно різними життями, але кожен з них належить до тих, кого в класичній російській літературі називають «зайвими людьми». Це історія про їх життя, подолання і боротьбу. Також це історія одного незавершеного будівництва, навколо якого виявилися розкиданими їх долі. Режисер: Олексій Герман-молодший. Україна, Росія, Польща, 2015.

19:30. Кінотеатр (6 павільйон)

 

Опера Бутон троянди. Група Хамерман Знищує Віруси покаже розпочатий п'ять років тому проект - оперу про Каїна та Авеля. "Сьогодні ми спостерігаємо новий сплеск інтересу до детективного жанру, а притча про Каїна і Авеля, про перше вбивство в історії людства - це справжня детективна історія. Адже, прочитавши Книгу Буття, надзвичайно важко зрозуміти, за що ж старший брат убив молодшого. І наша опера - це ще одна спроба зрозуміти, що ж сталося", - кажуть музиканти ХЗВ.

20:00. Велика сцена-1 (9 павільйон)

 

Чайка. Не можна грати п'єси Чехова словами Чехова, тому що у нього все відбувається зовсім по-іншому. Актори львівського театру Воскресіння постаралися зробити виставу Чайка засобами вуличного театру, намагаючись розкрити тему людської мрії, людської любові.

21:00. Вулична театральна сцена (9 павільйон)

Всі новини про Гогольfest 2015 читайте в спецтемі НВ

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Гоголь на ВДНГ ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: