24 серпня 2016, середа

ЛІДЕРИ ДУМОК

Знайте, що ми не ваше слабке місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом.
Олег Сенцов
Український політв'язень написав лист з російської в'язниці.
Хто замовив вбивство Шеремета?
Сергій Гайдай
Політтехнолог Ми побачили лише першу частину драми.
Тарас Черновол, Політик
Одне з двох. Це може бути або вбивство, щоб залякати Українську правду та її журналістів. І взагалі журналістів, які провадять розслідування. Це може бути пов'язано з групами, щодо яких сьогодні в Україні йдуть серйозні розслідування.

Але це може бути і той же російський слід. Адже хто такий Павло Шеремет з російської точки зору? Він — один з двох-трьох найвідоміших у Росії українських журналістів. Ну не знають в Росії українських журналістів за прізвищами. Знають своїх колишніх — Савіка Шустера, Євгена Кисельова і Павла Шеремета. Більше знають Євгена Кисельова. Але він місяць тому, відчуваючи недобре, написав відкритий лист — формально до президента України, а насправді російській стороні. Тому був обраний другий за популярністю в Росії український журналіст. Це Павло Шеремет.

Я цю версію вважаю найвірогіднішою. Тим більше, що в Росії людське життя коштує 0,01%. Просто знищити людину для того, щоб комусь щось показати,— для них це типово. А для українських навіть наймафіозніш структур це не зовсім типово.
Семен Глузман, Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник і дисидент
Ну хто міг замовити? Це питання до голови СБУ, який просто зобов'язаний знати, хто за ким стежить і чим дихає. Але ж н СБУ зайнята іншими справами. А я не знаю. Не приховую, а справді не знаю.
Олександра Кольцова (Каша Сальцова), Музикант, лідер гурту Крихітка
Я мало що знаю про професійну діяльність Павла, якою він займався останнім часом. Однак, по‑моєму, це випад проти Олени Притули та Української правди. Решту нехай доводить слідство. Наше завдання вимагати, щоб воно було прозорим, публічним і не затягувалося в часі, як справа Гонгадзе. Думаю, що це справа, по якій ми і побачимо, чи відбулися реформи у правоохоронній системі.
Тарас Прохасько, Письменник
Причини можуть бути найрізноманітнішими. Зокрема якісь абсолютно такі несподівані, що не спадають на думку або можуть бути не зрозумілі нам. Однак у будь-якому разі, хто б це не зробив, він не міг не розуміти, що це буде свого роду терор. У буквальному сенсі — наведення страху, жаху і дезорганізації. Адже навіть те, що ми всі зараз думаємо про це, це занепокоєння, аналіз, сумніви і пошуки — вже є в певному сенсі позитивним результатом для замовників і вбивць.
Експерти стверджують, що найближчими роками в Росії може початися масштабна громадянська війна — між мусульманами та китайцями
НЕ ПРОПУСТІТЬ

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

ТОП-10

Репортаж дня

Читайте на НВ style

Журнал

Журнал
Журнал Новое Время
Архів журналу
і передплата
Передплати
Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.
Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.
ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: