30 травня 2016, понеділок

ЛІДЕРИ ДУМОК

 Олексій Бондарєв
Олексій Бондарєв
Керівник відділу Техно (НВ)
Ніл Леві
Ніл Леві
Заступник директора Оксфордського центру нейроетики
Я на волі
Надія Савченко
перші слова української льотчиці журналістам у Києві
Чи потрібне Україні нове Євробачення?
Дмитро Борисов, Власник і бренд-шеф мережі ресторанів (Канапа, Рибаlove, gastroRock)
Звісно! Заходи такого світового рівня — відмінний спосіб прискорити розвиток інфраструктури міста і країни.
Карл Волох, Блогер, власник медичної клініки Роміталь
На жаль, у нас так мало реальних перемог. Народ отримує так мало хороших новин, що необхідність у будь-яких реальних досягненнях надзвичайно велика. "Через брак гербової" тішитимемо самолюбство Євробаченням.
Сергій Фурса, Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital
Євробачення буде в Україні. Нині нам треба ставити собі не питання, хочемо ми його чи не хочемо, а запитати себе: як зробити так, щоб цей захід відбувся з максимальною ефективністю, як краще продати Україну під час його проведення? І продати не парі сотень фанатів, які приїдуть у Київ послухати музику, а мільйонам людей у всьому світі. І використовувати це для піару країни.

Необхідно вкладати гроші не тільки у зовнішній вигляд центру та дачі самих будівельників, але й у ролики про Україну, які крутитимуться на каналах у всьому світу. Необхідно запросити людей, через яких можна буде потім продавати Україну.

Наприклад, на цьому конкурсі Джамалу і Україну активно підтримувала [письменниця] Джоан Роулінг — значить, треба, щоб Джамала покликала її в Київ. Треба, щоб вона твітила з Києва і говорила, яке це прекрасне місто. Продати країну, і неважливо, хто братиме участь. Ось головне питання.
Олександр Сугоняко, Голова Асоціації українських банків
Те, що Джамала виграла,— це добре. Але коли на порядку денному стоїть питання існування нашої держави і народу, нашої економіки, банківської системи, освіти і медицини, то розважалівка недоречна.

А от проведення європейського, а то й світового рівня конференції з подолання української господарської кризи, яка у своєму базисі має ту саму причину, що і світова криза, було б доцільним й доречним.
Віталій Гайдукевич, Телеведучий
Потрібне. Це присутність у європейському медіапросторі. Можливість нагадувати, з якою піснею Джамала перемогла, і одночасно нагадувати про необхідність повернення Криму.

Такі заходи допомагають формувати позитивний образ країни. А притягнута увага до країні буде постійно підкреслювати, хто дестабілізує [ситуацію]. Москва не зможе робити різких рухів на фронті.

Якщо спростити, то Джамала виборола рік умовного спокою. І з точки зору інформаційної війни конкурс гратиме на нашу користь.
- Чого ж так дорого, старці милі? – нив Пєсков, запихаючи на Афоні в ящик для пожертв бюджет Воронежа
НЕ ПРОПУСТІТЬ

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

ТОП-10

Репортаж дня

Читайте на НВ style

Журнал

Журнал
Журнал Новое Время
Архів журналу
і передплата
Передплати
Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.
Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.
ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.