24 июня 2017, суббота

Дело «генпрокурорских тестов» выходит на новый уровень

комментировать
Американцы комментируют сложившуюся ситуацию достаточно жестко

Мої джерела у Вашингтоні передають, що американці, які фінансують реформу прокуратури в Україні, по-справжньому обурені й розцінюють внутрішню перевірку фінансування тестів як спробу зупинити зміни старою командою.

Американці коментують ситуацію досить жорстко: коли починається така публічна кампанія, то очевидно, що твоя мета – не покращити зміст тестів, а дискредитувати реформу. Стара команда просто показує своє обличчя.

Тут треба нагадати, що у зв’язку з економічною кризою саме американський уряд разом з Єврокомісією виділили 200 і 700 тисяч відповідно на підготовку та проведення тестів для нових прокурорів та слідчих антицорупційного бюро.

Додатково, у нещодавно опублікованому релізі американським посольством йдеться, що США надає 2 мільйони доларів на повну реформу прокуратури.

Ще згадаємо про 15 мільйонів від уряду США, які пішли на створення патрульної поліції в Києві та по всій Україні.

Всі ці гроші американці вийняли з кишень своїх платників податків, це не приватні фонди. І вони вимагають надійних гарантій, що гроші будуть витрачені з результатом.

Тепер питання до Шокіна з’явилися не лише в українського суспільства, але й у стратегічного партнера України. І не лише до Шокіна, а й до президента. Фактично відповідь, чи буде реформа прокуратури, залежить від Порошенка. Наскільки я зрозуміла, віце-президент Байден уже цікавився цим питанням.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.