26 июля 2017, среда

Звонкая пощечина России от США

Делегация США не приедет 9 мая на парад в Москве
Делегація США 9 травня на парад в Москві не приїде, а прийде. У відповідь на запрошення росіян США прийняли рішення, що їх представлятиме посол в Москві Джон Теффт.  Красиве дипломатичне рішення - і пам'ять про колишнє союзництво вшанували, і ляпаса дали.  Ляпас дзвінкий. Адже очікували когось на рівні глави чи керівництва держави, а
комментировать
У Москві очікували когось на рівні глави чи керівництва держави, а отримали посла

У Москві очікували когось на рівні глави чи керівництва держави, а отримали посла

Делегация США не приедет 9 мая на парад в Москве

Делегація США 9 травня на парад в Москві не приїде, а прийде. У відповідь на запрошення росіян США прийняли рішення, що їх представлятиме посол в Москві Джон Теффт. 
Красиве дипломатичне рішення - і пам'ять про колишнє союзництво вшанували, і ляпаса дали. 

Ляпас дзвінкий.

Адже очікували когось на рівні глави чи керівництва держави, а отримали посла, з яким, зрозуміло, мають нагоду бачитися щоденно. Але окрім того загально відомо, що Джон Теффт до свого призначення в Москву працював послом в Києві, а ще раніше - в Тбілісі. Наш чоловік.
Це, до речі, один з цікавих і важливих факторів американської дипломатії: якщо 20 років тому в країни колишнього СРСР надсилали дипломатів з досвідом роботи в Москві, то тепер в Росію все частіше їдуть дипломати, які вже склали про неї думку під впливом свого попереднього досвіду роботи в сусідніх країнах. Переконувати таких дипломатів у тому, що російська політика "біла і пухнаста", ну скажімо так, дуже важко.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.