27 июня 2017, вторник

США и Евросоюзу надоело выслушивать пустые обещания Украины

комментировать
Заявляя публично о необходимости реформ, на деле президент и политики стараются избегать резких действий и ограничиваться красивыми словами

«Утром деньги - вечером стулья».

Третій Майдан стався в найбільш неочікуваній формі. Вимоги радикальних змін в Україні у вкрай недипломатичній формі (власне у тій формі, що очевидно найбільше відповідає сподіванням українського народу) висунули США і ЄС.

Петро Порошенко хотів підтримати Арсенія Яценюка під час перебування в Брюсселі, на що європейці заявили, що зараз не час на гастролі таких хорових колективів. Спершу реформи - потім гроші і візити.

Якщо в публічній площині українська влада намагається говорити про те, що визнає необхідність реформ, то її заяви в площині непублічній суттієво різняться. Наприклад, як стало мені відомо, під час учорашньої зустрічі з міністром закордонних справ Словаччини, який чітко заявив, що ЄС очікує від України негайних докорінних реформ, президент Порошенко ніби парирував, що за останні півроку зробив більше, ніж можливо, а подальші зміни вже можуть зашкодити.

Спілкування у стилі "сам дурак", схоже, є небезпечним вірусом, який українська влада підхопила чи то від попередників, чи то від росіян

Також дуже виразним видався мені оприлюдений ЗМІ епізод листування директора політичного департамента МЗС Макеєва у твітері, коли на репліку якогось брюссельського журналіста про те, що серед європейських дипломатів наростає втома від України, український дипломат запросив усіх втомлених відпочити в Донецькому аеропорті. Спілкування у стилі "сам дурак", схоже, є небезпечним вірусом, який українська влада підхопила чи то від попередників, чи то від росіян.

Натомість ми сьогодні дискутували з одним витонченим шанувальником французської історії, який розповів, як дворянство Франції не почуло заклики королів Людовіка 15 і Людовіка 16 про необхідність служити країні і платити їй податки.

Так от, коли пізніше французьких священнослужителів та дворянство виловлювали по всіх усюдах і виковирювали з усіх щілин, в яких вони ховалися від революції, у них цікавилися - у вас дійсно блакитна кров?

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.