26 июля 2017, среда

Потянут ли украинцы новые "реформы"

Правительство предлагает ввести дополнительный налог на импорт на все виды товаров, кроме жизненно необходимых
Ну, ясно, я і сам це повторюю постійно - війна, а значить добре не може бути. Ясно також, що гроші неясно звідки взяти, то ж намагаються забрати у населення. Тарифи піднімаються, за освіту платити, та і просто ціни ростуть, а виростуть ще більше, бо будуть же додаткові податки на імпорт. Звичайно, хліб - це продукт внутрішній і ціна на нього від
комментировать
Правительство предлагает ввести дополнительный налог на импорт на все виды товаров, кроме жизненно необходимых

Ну, ясно, я і сам це повторюю постійно - війна, а значить добре не може бути. Ясно також, що гроші неясно звідки взяти, то ж намагаються забрати у населення. Тарифи піднімаються, за освіту платити, та і просто ціни ростуть, а виростуть ще більше, бо будуть же додаткові податки на імпорт. Звичайно, хліб - це продукт внутрішній і ціна на нього від нового податку не зросте. А ціни на комбайни, трактори, автомашини, обладнання, щоб цей хліб виростити, виробити і доставити споживачу зростуть? Зростуть, бо мало що з перерахованого ми виробляємо самі.

От у мене питання, а хтось порахував скільки люди в Україні "витягнуть" подібних "реформ" - тупого підняття цін без будь-яких інших змін? "Витягнуть" і в сенсі фінансовому (скільки у нас вже людей, у яких після сплати комунальних платежів вже не залишається грошей на м'ясо, овочі і фрукти), але і в сенсі соціальному? Як довго люди терпітимуть?

І з новою ініціативою ще одна проблема вимальовується. МВФ, я так розумію, абсолютно не проти підвищення тарифів, 9 класів освіти чи пенсійного віку. Ну, дійсно, це ж наші проблеми - знайдемо можливість вирішити наші проблеми в інший спосіб - прекрасно. Але я не зовсім впевнений, як те саме МВФ або просто іноземні країни зреагують на ідею додаткового податку на імпорт? Це часом не обмежувальні заходи для імпорту? Ми ж уже це проходили у виконанні Арбузова - голосний пук вийшов.

А хтось порахував скільки люди в Україні "витягнуть" подібних "реформ" - тупого підняття цін без будь-яких інших змін?  

Так що, панове "риночники", хтось пояснить, як нова ініціатива уряду відповідає правилам СОТ? І яких санкцій чи взаємних обмежень у відповідь нам чекати для української продукції? І як це позначиться на конкурентоспроможності українських товарів.

Складається у мене враження, що оці зміни прізвищ міністрів - це і є наразі єдина зміна в нашій країні, а приходячи в нові офіси нові міністри хоч доморощені, хоч імпортовані негайно потрапляють під чари дядечок і тіточок, які в нарукавниках щось швидко клацають на рахівницях і акуратно записують чорнильною ручкою в амбарну книгу. Ну, правда ж, з точки зору комірника і бухгалтера - чим більше взяв, тим більше у тебе є.

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.