19 ноября 2017, воскресенье

Кто бы мог подумать: Цена Крыма - Сибирь

комментировать
Владимир Путин решил переиграть мир, запугав его. И ввел санкции против России

Очевидно, за принципом "бей своих, чтобы чужие боялись"

А як ще інакше можна назвати рішення про податкові канікули на 15 років для видобутку газу Газпромом і на 20 такі самі канікули на майно цієї організації, яка є, за їхніми ж словами, "национальным достоянием"?

Схоже, що найбагатшу комерційну організацію країни Путін вирішив оберігати за рахунок пенсіонерів. Це і правда може налякати кого хочеш.

А правда дуже проста. Не має Росія, зокрема, Газпром грошей для виконання зобов'язань перед Китаєм на спорудження газогону до цієї держави. А не виконати зобов’язання перед Китаєм Путіну, ой, як не хочеться. А грошей немає. Експорт газу скорочується. Ціна на нього знижується. Західні фінансові ресурси недоступні. Східні, як виявилось, теж (чого б це?).

Найбагатшу комерційну організацію країни Путін вирішив оберігати за рахунок пенсіонерів

Але і це не врятує Росію. Бо окрім газогону потрібно ще вкладати величезні ресурси в геологічну розвідку, розбудову інфраструктури, в технології (а західні технології теж стали недоступними) і обладнання (яке теж стало недоступним).

Хто б міг подумати, що ціна Криму - це Сибір? Ну, і ще така дрібниця, як благополуччя переважної більшості росіян.

Материал публикуется с разрешения автора. Оригинал на странице автора в Facebook

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.