26 июля 2017, среда

Пять главных выводов этих выборов

«Совок» из Украины ушел. Навсегда. Вместе с мантрами о «русском мире» и братстве славянских народов
1.Мажоритарка має піти в минуле. Якнайшвидше. “Лавочку” з заведення в парламент корупціонерів та зрадників всіх мастей треба закривати. Вона спотворює результати волевиявлення і буде сильним дестабілізуючим фактором в новій Раді. 2. Український народ за парламентську республіку і проти одноосібної влади - якою б гарною не була ця
комментировать
«Совок» из Украины ушел. Навсегда. Вместе с мантрами о «русском мире» и братстве славянских народов

1.Мажоритарка має піти в минуле. Якнайшвидше. “Лавочку” з заведення в парламент корупціонерів та зрадників всіх мастей треба закривати. Вона спотворює результати волевиявлення і буде сильним дестабілізуючим фактором в новій Раді.

2. Український народ за парламентську республіку і проти одноосібної влади - якою б гарною не була ця “одна особа”. Рівень політики відтепер мірятимуть спроможністю домовлятися. Україна - класична парламентська республіка, де парламент має стати зразком спроможності поступатися вузькими інтересами і спільно діяти. Інакше піде в минуле. 

3. Популізм здає свої позиції прагматикам. Народний фронт не обіцяв “щастя вже завтра”. Яценюк завжди чесно говорить про проблеми. Реакція виборця на це цілком адекватна. Люди хочуть, аби політики говорили з ними на рівних, а не як з дітьми. І це доказ дорослішання суспільства.

4. Такий рівень довіри до влади - це відповідальність. Шалена. Але це шанс. Не буде жодних виправдань за його провал. Жодних.

Популізм здає свої позиції прагматикам

5. Оновлення парламенту має відбутися не лише кількістю нових людей. Маємо задати нову якість: публічності, прозорості, ефективності. Це ключовий виклик для мого покоління.

P.S. І головне - "совок" з України пішов. Назавжди. Разом з мантрами про "русский мир" та "братство славянских народов"

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.