22 января 2017, воскресенье

Україна – ЄС , Росія – Ла-ла-ла

комментировать
Значимість сьогоднішніх подій в Брюсселі для майбутнього України буде адекватно оцінена лише з часом

Ще півроку тому підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом було би найбільш значущою подією в Старому світі, додало тодішньому президенту декілька відсотків до рейтингу, і сприймалось українцями, як великий крок до мети. Можливо навіть Януковичу пробачили б його тупість, а народна творчість на кшталт «Вітя, чао» не народилась взагалі. Зараз інші часи.

Майдан, Крим, війна на Донбасі стерли з пам’яті згадку про те, що революція Гідності розпочалась з вимоги українців від влади підписання Угоди про асоціацію. Між тим останні події з провокаціями російських бойовиків на Сході свідчили про важливість цього документу. Маючи певну інсайдерську інформацію, можу впевнено стверджувати, що події останньої доби були спрямовані на зрив Угоди, а дії терористів мали, за їх задумом, спровокувати агресивну реакцію з боку українських військових, що вилилось би в повномасштабні бої з великою кількістю жертв, як серед збройних сил, так і серед мирного населення.

Майдан, Крим та війна на Донбасі стерли з пам’яті, що революція Гідності розпочалась, коли українці вимагали від влади підписання Угоди про асоціацію

Тому значимість сьогоднішніх подій в Брюсселі для майбутнього України буде адекватно оцінена лише з часом. І безперечно оціненими будуть зусилля теперішнього покоління українців, для яких свобода, незалежність, ЄС стали не просто ідеєю, метою, а рушійною силою до забезпечення майбутнього Великого Народу.

Сьогодні насправді знаковий день для країни, історичний день, тому ми маємо крізь сум, жаль, біль, скорботу, крізь сльози, в пам'ять про загиблих і задля живих, залишити слайди з Брюсселю в своїй голові на майбутнє, для наступних поколінь. Вітайте один одного, це саме той день, коли серед безпорадності з’явилась надія. Слава Україні!

ПОДПИШИТЕСЬ НА РАССЫЛКУ   Юрий Стець   И ЧИТАЙТЕ ТЕКСТЫ ИЗБРАННЫХ АВТОРОВ КАЖДЫЙ ВЕЧЕР В 21:00
     
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.