24 ноября 2017, пятница

Мой ответ Виталию Сычу о такси в «Борисполе»

комментировать
На сегодняшний день перевозки осуществляются только лицензированными компаниями

Після виходу статті головного редактора тижневика «Новое время» «Грачи прилетели. И не улетают» хотілося б розставити всі крапки над «і». Дуже сподіваюся, що востаннє пан Віталій користувався послугами аеропорту «Бориспіль» більше чотирьох місяців тому.

До відома усіх зацікавлених, більше чотирьох місяців тому у міжнародному аеропорту «Бориспіль» стартував пілотний проект з організації роботи таксі: спецтехнологія забезпечує гарантовану подачу автомобілів на першу лінію перед терміналом D в кількості не менше 5 машин 24 години на добу. Всі водії, машини яких сьогодні знаходяться на першій лінії, пройшли обов’язковий курс ICAO з авіаційної безпеки та отримали відповідні сертифікати. Хочеться наголосити, що й досі триває безстроковий прийом заявок від служб таксі.

А тепер про те, хто ж возить пасажирів з Борисполя.

Кожен перевізник, який має документи, що підтверджують законність надання послуг з перевезення пасажирів і відповідає вимогам аеропорту, може взяти участь в реалізації цього проекту безстроково.

На сьогоднішній день перевезення здійснюються лише ліцензованими перевізниками на автомобілях, які оснащені системою кондиціонування, подушками безпеки і містким багажним відділенням. А оплата послуг відбувається лише після прибуття до місця призначення і виключно за даними таксометра.

«Бомбили» і «грачі» вже не чіпляються напряму до пасажирів, хоча позбутися їх виявилося вкрай важко

Для тих, хто не в курсі, з жовтня 2015 року в аеропорту забезпечення правопорядку здійснюють співробітники нової поліції. До речі, ми, як державне підприємство, передали їм 85 автомобілів Hyundai Sonata сумнозвісного таксі Sky. Поліцейські працюють тут у чотири зміни, охороняючи громадський порядок в терміналі D, на привокзальній площі та патрулюючи трасу Київ — Бориспіль.

Так от, дякуючи роботі нової поліції на території аеропорту, так звані «бомбили» і «грачі» вже не чіпляються напряму до пасажирів, хоча, на превеликий жаль, позбутися їх виявилося вкрай важко. І це проблема не лише нашого аеропорту, такі нелегальні таксисти є і в аеропортах європейської Італії, і в багатьох країнах Азії.  

Дуже хочеться вірити, що наступного разу, коли пан Віталій подорожуватиме в інші країни, йому все ж вдасться скористатися послугами ліцензійних автомобілів таксі. А вже після цього радий буду почути про враження.

P. S.: Зі свого боку готовий провести особисту екскурсію до місця подачі таксі, де буде чудова можливість поспілкуватися і з самими таксистами, і з пасажирами, які користуються їхніми послугами.

Читайте срочные новости и самые интересные истории в Viber и Telegram Нового Времени.
ПОДПИШИТЕСЬ НА РАССЫЛКУ   Евгений Дыхне   И ЧИТАЙТЕ ТЕКСТЫ ИЗБРАННЫХ АВТОРОВ КАЖДЫЙ ВЕЧЕР В 21:00
     
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.