27 июня 2017, вторник

Новая эпоха без коммунистов, гопников и фантомного СССР

комментировать
Неможливо змінитися одномоментно, але за рік ми звалили владу гопників, і це важливо для утвердження власної гідності

Це можна розцінювати, як заманеться.

Можна бачити в цьому процесі різноманітні залаштунки, зловіщі схеми геополітичних титанів, гру і ще раз гру, а можна бачити справжню роль народу в зміні історії, саме роль народу - більше за одного героя, одного лідера/вождя.

Роль народу у намаганні відновити справедливість, у розумінні єдності і розумінні того, що нас роз'єднує, усвідомлення того, на кого можна покластися, а на кого і що - ні.

Інша епоха в країні. Так чи інакше. Ми не можемо одномоментно, одномиттєво одужати, але ми звалили кількох ідолів: владу гопників, і це - важливо, це неймовірно важливо навіть для утвердження власної гідності; комуністичних ідолів: людей та монументи. Ми зрозуміли, яку кількість з нас вабить та нищить фантомний СРСР.

Далі в нас багато, чого буде. Довгий шлях очищення та порозуміння. Сплеск різних хвиль різного патріотизму 

Далі в нас багато чого буде. Довгий шлях до очищення та порозуміння. Сплеск різних хвиль різного патріотизму. Викривлена люстрація. Самосуди та спалахи агресії. Повернення переселенців, повернення бійців, жахлива статистика - за котрою стоять смерть, горе, біль людини. І це буде важко, болісно і тужливо.

Але буде і здорова злість. І реформи. І вплив, от побачите, на європейську спільноту, котру ми виведемо зі стабільності та снулості, і багато хто нам за це не подякує.

Будуть корупційні скандали, котрі так і залишаться незакінченими. Буде кілька таких, з котрих щось вийде.

Ми не будемо задоволені діями влади, але ми будемо бачити, що зміни є. І є серед них такі, котрі пам'ятатимуть, що вони є нами: відповідальними людьми.

Вічна пам'ять тим, хто пішов з життя в ці дні.

Війна-мутант, що зараз триває, саме зараз, а не колись, і є люди, спини яких захистили та захищають кожного з нас, живих, якщо це усвідомлювати та пам`ятати - якість твого життя буде інакшою. І навіть це - потужна зміна.

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

Подписка на новости
     
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.